Tolesnis Pašto Kodas · 29601

Pašto Kodas 29600 - Marbelja, Andalūzija

Pagrindinis miestasMarbelja
Pašto Kodas 29600 savivaldybė0,263 kv. km
Gyventojų skaičius4
Vyrų populiacija2 (50 %)
Moterų populiacija2 (50 %)
MikrorajonaiCentro Histórico, Cruz de Humilladero, San Pedro de Alcantara
Vietos laikassekmadienis 01:29
Laiko juostaVidurio Europos žiemos laikas
Koordinatės36.42678423441381° / -5.216772314017065°
Susiję Pašto Kodai296012960229603296042961029611

Pašto Kodas 29600 žemėlapis

Interaktyvus žemėlapis

Pašto Kodas 29600 gyventojų skaičius

Nuo 1975 iki 2015
Duomenys1975199020002015
Gyventojų skaičius0004
Gyventojų tankis15,2 / km²
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Pašto Kodas 29600 gyventojų tankis

Gyventojų tankis: 15,2 / km²
VietaGyventojų skaičiusplotasGyventojų tankis
Pašto Kodas 2960040,263 kv. km15,2 / km²
Malaga1,6 milijonai7 308,5 kv. km220,7 / km²
Ispanija45,3 milijonai505 993,5 kv. km89,5 / km²
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Pašto Kodas 29600 istorinis ir numatomas gyventojų skaičius

Spėjamas gyventojų skaičius nuo 1975 iki 2100
Sources:
1. JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid
2. CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)
3. [Nuoroda] Klein Goldewijk, K., Beusen, A., Doelman, J., and Stehfest, E.: Anthropogenic land use estimates for the Holocene – HYDE 3.2, Earth Syst. Sci. Data, 9, 927–953, https://doi.org/10.5194/essd-9-927-2017, 2017.

Vietovės Kodai

Procentinė dalis miesto (savivaldybės) kodų, kuriuos naudoja 29600 verslai
 Telefono Kodas 952: 66,8 %
 Telefono Kodas 6: 24,7 %
 Telefono Kodas 951: 7,7 %
 Kita: 0,8 %

Pašto Kodas 29600 verslų koncentracija

29600 Įmonių spalvinis žemėlapis

Pramonės šakos

Verslo pasiskirstymas pagal pramonę
 Pirkiniai: 26,8 %
 Restoranai: 15 %
 Profesionalų Paslaugos: 9,9 %
 Namų tvarkymas: 7,9 %
 Medicinos: 6 %
 Viešbučiai ir turizmas: 5,1 %
 Kita: 29,4 %
Pramonės aprašymasĮstaigų skaičiusVidutinis „Google“ įvertinimasVerslų 1 000 gyventojų
Automobilių detalės154.13.750,0
Automobilių remontas164.24.000,0
Degalinės194.04.750,0
Grožio salonai154.63.750,0
Kirpyklos124.63.000,0
Bankai132.23.250,0
Bankomatų112.02.750,0
Paskolas teikiančios kompanijos313.37.750,0
Bakalėjos parduotuvės ir prekybos centrai234.15.750,0
Bendri rangovai294.07.250,0
Nekilnojamas turtas434.610.750,0
Automobilių nuoma134.03.250,0
Kelionių agentūros114.42.750,0
Kita apgyvendinimo veikla253.96.250,0
Viešbučiai ir moteliai204.05.000,0
Pastatų statyba204.85.000,0
Įrengimų didmeninė prekyba113.42.750,0
Stomatologai114.92.750,0
Sveikata ir medicina224.55.500,0
Advokatų ir teisininkų paslaugos204.55.000,0
Reklama ir rinkodara114.02.750,0
Barai, kavinės ir užeigos604.015.000,0
Greito maisto restoranai163.74.000,0
Ispanijos restoranai194.04.750,0
Kavinės214.25.250,0
Tapas užkandžių barais184.24.500,0
Baldų parduotuvės224.05.500,0
Buitinė technika ir prekės154.03.750,0
Drabužių parduotuvės614.215.250,0
Elektronikos parduotuvės133.73.250,0
Grožio priemonės144.33.500,0
Juvelyrai ir laikrodžiai134.13.250,0
Kanceliarinės prekės ir raštinės reikmenys parduotuvės113.42.750,0
Moterų apranga234.15.750,0
Vaistinės ir narkotikų parduotuvės164.24.000,0
Ūkio prekių parduotuvės174.64.250,0

Verslų pasiskirstymas pagal kainą – Pašto Kodas 29600

 vidutinis: 39,1 %
 Nebrangus: 32 %
 brangus: 22,7 %
 Labai brangu: 6,2 %

Žmogaus raidos indeksas (HDI)

Statistinis sudėtinis gyvenimo trukmės, išsilavinimo ir pajamų vienam gyventojui indeksas.
Sources: [Link] Kummu, M., Taka, M. & Guillaume, J. Gridded global datasets for Gross Domestic Product and Human Development Index over 1990–2015. Sci Data 5, 180004 (2018) doi:10.1038/sdata.2018.4

Pašto Kodas 29600 išmetamo CO2 kiekis

Anglies dioksido (CO2) išmetimas vienam gyventojui tonomis per metus
VietaCO2 išmetimasIšmetamo CO2 kiekis vienam gyventojuiCO2 išmetimo intensyvumas
Pašto Kodas 2960027,6 mt6,89 mt105 mt/km²
Malaga10 869 739 mt6,74 mt1 487 mt/km²
Ispanija330 097 500 mt7,29 mt652,4 mt/km²
Sources: [Nuoroda] Moran, D., Kanemoto K; Jiborn, M., Wood, R., Többen, J., and Seto, K.C. (2018) Carbon footprints of 13,000 cities. Environmental Research Letters DOI: 10.1088/1748-9326/aac72a

Pašto Kodas 29600 išmetamo CO2 kiekis

2013 išmetamo CO2 kiekis (tonų per metus)27,6 mt
2013 išmetamo CO2 kiekis (tonos per metus) vienam gyventojui6,89 mt
2013 išmetamo CO2 kiekis (t/km² per metus)105 mt/km²

Gamtinių pavojų rizika

Santykinė rizika iš 10
SausraAukšta (10)
Žemės drebėjimasVidutinė (4)
* Rizika, ypač susijusi su potvyniais ar nuošliaužomis, gali būti ne visame rajone.

Naujausi netoliese įvykę žemės drebėjimai

3.0 ir didesnis mastelis
DataLaikasDidumasAtstumasGylisVietaNuoroda
2018-04-2604:13422,5 km10 000 m9km SW of Cortes de la Frontera, Spainusgs.gov
2016-08-3112:023,825,9 km5 800 m5km NNW of San Roque, Spainusgs.gov
2013-11-2713:533,511,1 km1 900 m5km SSE of Manilva, Spainusgs.gov
2013-03-1820:11430,2 km44 600 mStrait of Gibraltarusgs.gov
2007-09-1002:243,441,6 km54 600 mStrait of Gibraltarusgs.gov
2007-04-2815:553,140,3 km48 700 mStrait of Gibraltarusgs.gov
2007-04-0803:033,954,1 km66 400 mStrait of Gibraltarusgs.gov
2006-07-2705:123,759,1 km10 300 mStrait of Gibraltarusgs.gov
2006-04-0605:103,358,5 km10 500 mStrait of Gibraltarusgs.gov
2006-03-2610:153,559,7 km10 300 mStrait of Gibraltarusgs.gov

Rask praeityje įvykusius žemės drebėjimus netoli Pašto Kodas 29600

Anksčiausia data  Paskutinė data 
 3.0 ir didesnis mastelis   4.0 ir didesnio masto   5.0 ir didesnio masto 

Pagrindinis miestas

Marbelja – miestas Andalūzijoje (pietų Ispanija), prie Viduržemio jūros, netoli Malagos. Svarbus pajūrio kurortas, į kurį atvyksta daug pasaulio turtuolių. Išlikusi arabų siena, yra bonzajų muziejus, šiuolaikinių graviūrų muziejus. Bajadilla ir Fontanilla papl..  ︎  Marbelja Vikipedijos puslapis

Apie mūsų duomenis

Šio puslapio duomenys įvertinti naudojant keletą viešai prieinamų įrankių ir šaltinių. Ji teikiama be garantijos ir joje gali būti netikslumų. Naudokite savo rizika. Čia rasite daugiau informacijos.